Grupa Prymus - centrum kształcenia, agencja pracy

    Rysunek1                            

 

Czysta Chata zajmuje się profesjonalnym utrzymaniem czystości. Oferujemy usługi w zakresie kompleksowego sprzątania mieszkań, apartamentów, domów, pomieszczeń biurowych, powierzchni handlowych i innych obiektów użyteczności publicznej. 

Usługi sprzątania na najwyższym poziomie

Dbamy o to, żeby nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie. Stawiamy na długoterminową współpracę i zadowolenie naszych Klientów.
Dlatego:

  • Stale doskonalimy naszą ofertę, aby jak najlepiej zaspokajać Państwa potrzeby.
  • Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt oraz środki niezbędne do utrzymania należytej czystości. Używamy sprzętu i środków renomowanych i cenionych firm. Na życzenie Klienta korzystamy z wyznaczonego lub powierzonego asortymentu.
  • Nasi pracownicy świadczą o nas. Dokładamy wszelkich starań, by byli dobrze przygotowani do wykonywania swoich obowiązków i godni zaufania pod każdym względem. Prace sprzątające wykonują ludzie wykwalifikowani o dużym doświadczeniu, są to osoby rzetelne, uczciwe.
  • Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, a naszą misją jest szerokie zaspokojenie potrzeb zleceniodawcy, a co za tym idzie obopólne zadowolenie i satysfakcja.

 

   Fotolia 94684164 XS                                      Fotolia 65157135 XS